UWAGA

      Wakacyjne zmiany godzin Mszy św. i pracy kancelarii.

 

        W okresie wakacyjnym nie ma Mszy św. o godz. 13.00 w niedzielę.

           Chrzty odbywać się będą na Mszy św. o godz. 11.30.

           Kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku

            tylko w godzinach popołudniowych 16.00 - 17.45

               Numer telefonu do kancelarii 518-014-796


Opłatek Żywego Różańca

Opublikowano: poniedziałek, 06, styczeń 2014 ks. Piotr

Spotkanie opłatkowe Kół Żywego Różańca

W uroczystość Objawienia Pańskiego wspólnota  Żywego Różańca, aktywnie działająca w naszej parafii, spotkała się na wspólnej modlitwie, kolędowaniu i dzieleniu opłatkiem. Wśród kilkudziesięciu osób przybyłych na to spotkanie byli przedstawiciele wszystkich Kół istniejących przy naszej parafi. Jest ich 6 a więc, zgodnie z zasadami Kół Żywej Róży, zrzeszają 120 osób rozważających każdego dnia poszczególne tajemnice różańcowe.

Zdjęcia ze spotkania można obejrzeć w galerii lub klikając bezpośrednio w ten link.


Odsłony: 1527